«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александра Соломон

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александра Соломон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3776 переглядів
3776 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александри Соломон (анотація)

Запорука міцних стосунків – постійна робота над собою, вміння приділити увагу кожній деталі, адже у відносинах немає «дрібниць». Саме від здатності пожертвувати власними інтересами заради бажань коханої людини в великій мірі залежить майбутнє щастя переважної більшості з нас.

Як відмовитись від своїх принципів та побудувати прекрасні взаємні стосунки? Що враховувати кожному, хто перебуває на різних стадіях відносин? Про все це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Багато з нас зупиняються напівдорозі. Ми часто вважаємо, що, знайшовши «свою» людину, ми більше ніколи її не втратимо. Насправді ця думка помилкова. Автор книги «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» приводить величезну кількість переконливих доказів, котрі здатні змусити діяти вже зараз.

Як знайти підхід до коханої людини та навчитись розуміти її буквально з півслова? З чого почати створення міцних відносин, яким будуть заздрити оточуючі? Та як налаштувати себе на одну хвилю зі своїм партнером? Отримайте довгоочікувані відповіді, почавши читати онлайн книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александри Соломон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Александри Соломон

Одна відповідь до “Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків”

  1. Зоя Зоя сказав:

    Не бійтеся любити подарувала мені неземні відчуття, я почала ніби парити над землею. Неймовірно але це факт. Я налагодила стосунки зі своїм хлопцем, тепер він каже, що любить мене ще більше, а я його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *