«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександра Соломон

«Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександра Соломон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
291 переглядів
291 переглядів

Про книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон

Запорука міцних стосунків – постійна робота над собою, вміння приділити увагу кожній деталі, адже у відносинах немає «дрібниць». Саме від здатності пожертвувати власними інтересами заради бажань коханої людини в великій мірі залежить майбутнє щастя переважної більшості з нас.

Як відмовитись від своїх принципів та побудувати прекрасні взаємні стосунки? Що враховувати кожному, хто перебуває на різних стадіях відносин? Про все це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Багато з нас зупиняються напівдорозі. Ми часто вважаємо, що, знайшовши «свою» людину, ми більше ніколи її не втратимо. Насправді ця думка помилкова. Автор книги «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» приводить величезну кількість переконливих доказів, котрі здатні змусити діяти вже зараз.

Як знайти підхід до коханої людини та навчитись розуміти її буквально з півслова? З чого почати створення міцних відносин, яким будуть заздрити оточуючі? Та як налаштувати себе на одну хвилю зі своїм партнером? Отримайте довгоочікувані відповіді, почавши читати онлайн книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не бійтеся любити. 20 уроків самопізнання на шляху до щасливих стосунків» Олександри Соломон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *