«Не бував ти у наших краях!» Павло Тичина

«Не бував ти у наших краях!» Павло Тичина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2097 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини (анотація)

Соціалістичний реалізм, як жанр в літературі, є характерним для українських письменників першої половини ХХ століття. Вірш «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини не є виключенням, та поєднує в собі багато рис, зокрема і соцреалізм. Головний мотив вірша – возвеличення краси рідного краю, разом з тим автор звертається і до теми праці. Її суть полягає в прославлені працьовитості українського народу, який завжди працював на землі.

Павло Тичина, будучи майстром ліричного слова, вміло будує вірш в формі діалогу з метафоричним співрозмовником – читачем, якого він намагається переконати в тому, що нема краю красивішого за Україну. Будучи уродженцем степу, автор розповідає про всю його красу, про високі козацькі могили-кургани, апелюючи до славетного минулого своєї Батьківщини. До речі, читати онлайн вірш «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини українською мовою можна на нашому ресурсі електронних книг.

Вищезгаданий соцреалізм проявляється в тому, що другим головним героєм твору, окрім природи, є люди, що живуть в цьому краї. Відгук про унікальність цих місць видно буквально в назві. Тичина прославляє співучість та мужність тих людей, яких знав, та серед яких виріс.

А познайомитись більше зі степом та його красою можна лише скачавши вірш «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Приємного читання!

Читайте також усі 👉 Вірші Павла Тичини 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не бував ти у наших краях!» Павла Тичини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *