«Не чужий» Наталі Ліон

«Не чужий» Наталі Ліон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
830 переглядів
830 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не чужий» Наталі Ліон (анотація)

За свою легковажність я поплатилася понівеченою душею і розбитим серцем, яке досі віддає хворобливим поколюванням при одній думці про нього. Він залишив мене одну в той момент, коли я потребувала його найбільше. Кинув на розтерзання власним докорам і грюкнувши дверима зникнув з мого життя.

І от тепер, коли я, зціпивши зуби вигризала для себе місце під сонцем, він знову з’явився в моєму житті і перевернув його верх дном.

А що ж виберу я? Чи зможу встояти перед спокусою? Адже я тепер – заручена з іншим. А він для мене – просто чужий.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не чужий» Наталі Ліон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не чужий» Наталі Ліон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *