«(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілана Кім

«(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілана Кім

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
425 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілани Кім (анотація)

— Рандомно вибираємо номер школи, — нахиляється через стіл друг, хитро примружуючись, — переводимося туди та спокушатимемо найзатятішу заучку. І хто першим закохає її у себе, — хитро примружується, — матиме три бажання.

— І в чому прикол? — ідея цікава, але все ж таки. Таке можна і в нашій школі зробити. — У мене гарненьке обличчя, сам знаєш.

— Ні-і, — хмикає. — Ти забудеш, що у тебе родаки депутати. Про круті тачки, водіїв і так далі.

— Окуляри, лахи з ринку, — спалахую ідеєю. Родакам справи немає до того, як і де я навчаюсь. — Зараз же наберу секретаря тата, нехай готує документи на переведення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілани Кім українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілани Кім українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «(не)дивитися (не)піддаватися (не)думати» Мілани Кім

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *