«Не кохана дружина» Буяна Іррай

«Не кохана дружина» Буяна Іррай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
659 переглядів
659 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не кохана дружина» Буяни Іррай (анотація)

“Серце відбивало шалений ритм. Ще ніколи не почувала себе настільки приниженою. Я маю стриматися! А у цієї лярви тяжка рука, щока вогнем пече. Це ж треба так, дивись на нього! Вдарили мене, а захищає її.
– Хочу вам нагадати, але це я невістка Рубанів і твоя дружина!
– Серденько, вийди, я сам з цим розберуся.

Коханка скривила обличчя, немов лимона проковтнула, однак вийшла з кімнати. Ми з чоловіком залишилися у двох, гнівно пропалювавши поглядом одне одного.
– Вона мене вдарила! Я не збираюся терпіти подібні речі, Руслане.
– Слухай сюди! – болісно шарпнув за руку. – Не дратуй мене, не втручайся у мої справи й найголовніше – не чекай від мене кохання! Второпала?”

Слова, що болісно закарбувалися на серці Влади. Чи зможе вона стати щасливою? Та як складеться її доля (не)коханої дружини?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Не кохана дружина» Буяни Іррай та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Не кохана дружина» Буяни Іррай: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Не кохана дружина» Буяни Іррай і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не кохана дружина» Буяни Іррай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *