«Не купуй нічого, май усе. Радість витрачати менше, ділитися і робити це все усвідомлено» Лісл Кларк, Ребекка Рокефеллер

«Не купуй нічого, май усе. Радість витрачати менше, ділитися і робити це все усвідомлено» Лісл Кларк, Ребекка Рокефеллер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1720 переглядів
1720 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не купуй нічого, май усе. Радість витрачати менше, ділитися і робити це все усвідомлено» Ліслі Кларк, Ребеккі Рокефеллер (анотація)

Надихнувшись споконвічними практиками економіки обміну, засновниці міжнародного проєкту The Buy Nothing Лісл Кларк і Ребекка Рокефеллер пропонують вам приємний спосіб подбати про нашу планету. Довідайтесь, як купувати менше, споживати усвідомленіше, віддавати більше, збудувати тісну й благополучну спільноту. Ця книжка поєднує провокаційне дослідження залежності від обновок і практичний план дій, що допоможе вам позбутися непотрібних речей і змінити підхід до покупок.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не купуй нічого, май усе. Радість витрачати менше, ділитися і робити це все усвідомлено» Ліслі Кларк, Ребеккі Рокефеллер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не купуй нічого, май усе. Радість витрачати менше, ділитися і робити це все усвідомлено» Ліслі Кларк, Ребеккі Рокефеллер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *