«Не лий за мною слiз» Христина Лі Герман

«Не лий за мною слiз» Христина Лі Герман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
917 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не лий за мною слiз» Христини Лі Герман (анотація)

Христина: Найбільше в житті я кохала чоловіка, якого ненавиджу! Ми з ним не пара, тому я втекла. Викреслила Калиновського з життя і вийшла заміж. Думала, інший чоловік допоможе забути. Наївна. Я зруйнувала все. А коли повернулася, зрозуміла — це тільки початок. Калиновський теж одружився. Проте чомусь забув, хто його дружина, і тепер нищить мої нерви, примушує горіти від люті і дикого бажання прямо зсередини.
Данило: Я гадав, що забув її назавжди. Думав, що зненавидіти сильніше неможливо, бо кохав її несамовито. Та вона припхалася на моє весілля і все знищила. Я знову сліпну від жаги і пристрасті. Не можу знайти місця ніде. Це як прокляття. Вона моє прокляття. Я знав, що одержимий нею, але не підозрював наскільки. Та є нюанс — ми одружені, і не один з одним.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не лий за мною слiз» Христини Лі Герман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не лий за мною слiз» Христини Лі Герман українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не лий за мною слiз» Христини Лі Герман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *