«(Не) моя дитина» Уляна Пас

«(Не) моя дитина» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
362 переглядів
362 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(Не) моя дитина» Уляни Пас (анотація)

– Зараз ти граєш з вогнем, дівчинко! – Ярош хапає мене за руку вище ліктя і тягне на себе. Змушує дивитися йому в очі. – Я ж можу за частку секунди знищити тебе.

– Не сумніваюсь! Такі, як ти, тільки такими методами й діють! – випалюю йому в обличчя. – Думаєш, усе вирішують гроші? Тоді чому ти, такий багатий, одразу не забрав Злату? Ти хоча б знаєш, як важко дітям виживати у дитячих будинках?

Даниїл мовчить, тільки розглядає мене вбивчим поглядом. Невже мої слова досягли цілі й він дасть нам спокій?

– Зараз не час і не місце обговорювати це, – холодно відповідає. – Завтра зранку мої люди приїдуть сюди та заберуть Злату. Я даю тобі право поїхати з нею. Будеш поруч, поки я не доведу своє батьківство, а потім відмовишся від опікунства.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(Не) моя дитина» Уляни Пас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «(Не) моя дитина» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *