«Не моя проблема» Наталія Згама

«Не моя проблема» Наталія Згама

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
442 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не моя проблема» Наталії Згами (анотація)

Емілі доводиться нелегко. У свої дев’ятнадцять вона дуже багато працює заради благої мети, і іноді їй починає здаватися, що вона більше цього не винесе. Їй ледь вдається бути байдужою на людях, коли всередині душа розривається на частини. Зате, як тільки в її компанії друзів з’являється Джеймс – багато чого змінюється. А після того, як дівчина дізнається, що їм доведеться зустрічатися часто, вона втрачає будь-яку надію на добре майбутнє, заради якого терпіла власну матір, байдужість батька і божевільний ритм життя. Джеймс зводить її з розуму, доводить до сказу, ламає її плани. Але і змушує серце битися частіше. Життя Емілі перевертається з ніг на голову.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не моя проблема» Наталії Згами українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не моя проблема» Наталії Згами українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не моя проблема» Наталії Згами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *