«Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

«Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1951 переглядів
1951 переглядів

Про книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

Колись, 40 років назад, над групою малечі провели психологічний експеримент. Поклали перед чотири річними малюками по шматку мармеладу (зефіру) і сказали, хто втримається та не з’їсть його протягом 15 хвилин – отримає ще один шматок. Більшість дітей не втримались і тільки одиниці дочекались обіцяного наступного шматочка…

Радимо читати онлайн книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакима де Посада українською мовою всім прагнущим до успіху у всіх напрямках життєдіяльності.

Автори книжки «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» вважають, що якщо не з’їдати мармелад (гроші, щасливий випадок, вигідну пропозицію і т.д.) одразу, а дочекатись найбільш благополучних умов для цього, опиратись спокусі використати все і одразу, то в перспективі можна стати більш успішними людьми, ніж ті, хто вже з’їли свої солодощі.

Не хочете злидарювати і залишатись одинаками? Низькооплачувана робота, нещирі друзі, погані особисті відносини з другою половинкою? Можливо, це наслідок того, що ви дуже полюбляєте все і відразу? Можливо, прийшов час переглянути своє відношення до образу життя?

Пропонуємо скачати книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакима де Посада безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дізнайтесь, коли треба трохи почекати. І буде вам щастя!

Завантажити безкоштовно книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *