«Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

«Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2546 переглядів
2546 переглядів

Короткий зміст книги «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада (анотація)

Колись, 40 років назад, над групою малечі провели психологічний експеримент. Поклали перед чотири річними малюками по шматку мармеладу (зефіру) і сказали, хто втримається та не з’їсть його протягом 15 хвилин – отримає ще один шматок. Більшість дітей не втримались і тільки одиниці дочекались обіцяного наступного шматочка…

Радимо читати онлайн книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакима де Посада українською мовою всім прагнущим до успіху у всіх напрямках життєдіяльності.

Автори книжки «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» вважають, що якщо не з’їдати мармелад (гроші, щасливий випадок, вигідну пропозицію і т.д.) одразу, а дочекатись найбільш благополучних умов для цього, опиратись спокусі використати все і одразу, то в перспективі можна стати більш успішними людьми, ніж ті, хто вже з’їли свої солодощі.

Не хочете злидарювати і залишатись одинаками? Низькооплачувана робота, нещирі друзі, погані особисті відносини з другою половинкою? Можливо, це наслідок того, що ви дуже полюбляєте все і відразу? Можливо, прийшов час переглянути своє відношення до образу життя?

Пропонуємо скачати книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакима де Посада безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дізнайтесь, коли треба трохи почекати. І буде вам щастя!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» Еллен Сінґер, Хоакім де Посада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *