«Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро

«Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4407 переглядів
4407 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро (анотація)

Книга «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» – праця з-під пера американської письменниці Джен Сінсеро. Авторка користується популярністю по всьому світу завдяки своєму таланту та написаним книгам. Перш за все, головна тематика її книг – це мотивація шляхом хороших порад, які змусять вас почати робити щось нове, або ж провокацій, які працюють методом реверсивної психології.

Авторка наголошує на тому, що неможливо досягти великого успіху, не приклавши для цього великих зусиль. В книзі читач неодмінно зможе помітити для себе декілька порад, які б стали йому у пригоді.

В цьому творі авторка не відходить від канонів власної творчості, і шляхом психологічних засобів спробує поставити читача на шлях продуктивності та саморозвитку. Про вищезгаданий успіх вона роздумує як про центральний сенс життя, який потрібно досягти, перемагаючи, в першу чергу, самого себе – долаючи лінощі та погані звички, які забирають час.

Можна навіть сказати, що Сінсеро дає копняка, який змушує підірватись з ліжка та почати щось робити. Цікаво, що книга написана так, що можна відкрити випадкову сторінку та знайти на ній той самий поштовх для дії. Читати онлайн книгу «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» за авторства Джен Сінсеро українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Скачати книгу «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!» Джен Сінсеро

Одна відповідь до “Не нюнь. Просто, трясця йому, зроби це!”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Бляха муха Сінсеро знову зміг підняти мене з дивану. Книга “Не нюнь” – це реально мастхев для таких людей як я. Мені здавалось шо всі мої спробу шось змінити зазнають невдачі, але нє ніфіга – так не піде. РЕкомендую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *