«(Не) опиратися спокусі» Аріана Мел

«(Не) опиратися спокусі» Аріана Мел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
260 переглядів
260 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(Не) опиратися спокусі» Аріани Мел (анотація)

Я у стосунках з чоловіком, від якого шаленію і плавлюсь від одного лиш погляду. Але я загралась з одним хтивим самцем, який вирішив, що отримав зелене світло на погоню.

Мені б обуритись та спустити його з неба на землю, та чомусь чужий хижий погляд бентежить і наштовхує на заборонені думки.

Чи можливо кохати обох водночас? А якщо доля ще й вирішила познущатися і зробити їх братами..?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(Не) опиратися спокусі» Аріани Мел українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «(Не) опиратися спокусі» Аріани Мел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *