«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

“Не озирайся і мовчи” – книга з інтригуючою назвою і захоплюючим сюжетом. Макс Кідрук написав цілий соціальний трилер з елементами містики, від якого стає моторошно вже з перших сторінок. Ці емоції прокидаються не тільки від потойбічних жахів, в які натрапили головні герої, а й від страшної реальності зі знущанням над дітьми, жорстокістю підлітків та байдужістю батьків.

Головний герой роману – чотирнадцятирічний Марк Грозан, який переїхав із сім’єю до нового будинку в Рівному. Марк – кмітливий і розвинений хлопець, він полюбляє популярно-наукові книжки й цікаві розмови з дідом. Але через свою сором’язливість хлопець не може знайти друзів у новій школі. До того ж жорстокі підлітки зробили його аутсайдером через гарну успішність і переслідують насмішками й цькуванням.

Навколо Марка відбуваються дивні речі, що ще більше відсторонили школяра від інших дітей. На його очах гинуть двоє підлітків, і Марк ще щільніше закривається від оточення. Знайомство з дівчинкою Сонею допомагає хлопцю втекти в іншу реальність.

Соня розповідає, що на ліфті в її будинку можна “приїхати” в інший вимір, де немає знущань і несправедливості. Тільки це спрацює за однієї умови – рухаючись до десятого поверху, мовчати і не озиратися назад, що б не траплялося. Здається, лише такі загартовані духом люди, як Марк, зможуть це витримати…

Роман “Не озирайся і мовчи” сповнений потойбічної містики та тривожних очікувань. У цій напруженій атмосфері Макс Кідрук розкриває болючі проблеми сучасного суспільства – булінг, конфлікти між батьками й дітьми, насильство в сім’ї, байдужість дорослих до проблем школярів. Цю книгу необхідно скачати і читати всім батькам, вихователям і вчителям, щоб зрозуміти, що породжує жорстокість у дітей і яку роль відіграють у цьому дорослі.

Незважаючи на емоційну важкість, роман “Не озирайся і мовчи” є напрочуд легким твором для сприйняття. Книга захоплює і не відпускає до останньої сторінки. За кожним сюжетним поворотом на читача чекає раптова зміна подій і “лоскотання” нервів. Приємним бонусом роману є цікаві наукові вставки.

Обережно! Ненормативна лексика!

Завантажити безкоштовно книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

Завантажити книгу «Не озирайся і мовчи» у форматі:

Рекомендації

Таємне джерело
Таємне джерело Андрій Анатолійович Кокотюха
Біла ніч
Біла ніч Андрій Анатолійович Кокотюха
Червоний горобець
Червоний горобець Джейсон Метьюз
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука