«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8444 переглядів
8444 переглядів

Короткий зміст книги «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука (анотація)

“Не озирайся і мовчи” – книга з інтригуючою назвою і захоплюючим сюжетом. Макс Кідрук написав цілий соціальний трилер з елементами містики, від якого стає моторошно вже з перших сторінок. Ці емоції прокидаються не тільки від потойбічних жахів, в які натрапили головні герої, а й від страшної реальності зі знущанням над дітьми, жорстокістю підлітків та байдужістю батьків.

Головний герой роману – чотирнадцятирічний Марк Грозан, який переїхав із сім’єю до нового будинку в Рівному. Марк – кмітливий і розвинений хлопець, він полюбляє популярно-наукові книжки й цікаві розмови з дідом. Але через свою сором’язливість хлопець не може знайти друзів у новій школі. До того ж жорстокі підлітки зробили його аутсайдером через гарну успішність і переслідують насмішками й цькуванням.

Навколо Марка відбуваються дивні речі, що ще більше відсторонили школяра від інших дітей. На його очах гинуть двоє підлітків, і Марк ще щільніше закривається від оточення. Знайомство з дівчинкою Сонею допомагає хлопцю втекти в іншу реальність.

Соня розповідає, що на ліфті в її будинку можна “приїхати” в інший вимір, де немає знущань і несправедливості. Тільки це спрацює за однієї умови – рухаючись до десятого поверху, мовчати і не озиратися назад, що б не траплялося. Здається, лише такі загартовані духом люди, як Марк, зможуть це витримати…

Роман “Не озирайся і мовчи” сповнений потойбічної містики та тривожних очікувань. У цій напруженій атмосфері Макс Кідрук розкриває болючі проблеми сучасного суспільства – булінг, конфлікти між батьками й дітьми, насильство в сім’ї, байдужість дорослих до проблем школярів. Цю книгу “Не озирайся і мовчи” необхідно скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або читати онлайн всім батькам, вихователям і вчителям, щоб зрозуміти, що породжує жорстокість у дітей і яку роль відіграють у цьому дорослі.

Незважаючи на емоційну важкість, роман “Не озирайся і мовчи” є напрочуд легким твором для сприйняття. Книга захоплює і не відпускає до останньої сторінки. За кожним сюжетним поворотом на читача чекає раптова зміна подій і “лоскотання” нервів. Приємним бонусом роману є цікаві наукові вставки.

Обережно! Ненормативна лексика!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

Одна відповідь до “Не озирайся і мовчи”

  1. Анна Анна сказав:

    Після книги «Не озирайся і мовчи» мені чесно кажучи моторошно було озиратись, особливо на вулиці. Ця робота нагадала мені моє дитинство, я сама одного дня стала жертвою булінгу. Роман ніби живий, дуже круто, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *