«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3046 переглядів
3046 переглядів

Про книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

“Не озирайся і мовчи” – книга з інтригуючою назвою і захоплюючим сюжетом. Макс Кідрук написав цілий соціальний трилер з елементами містики, від якого стає моторошно вже з перших сторінок. Ці емоції прокидаються не тільки від потойбічних жахів, в які натрапили головні герої, а й від страшної реальності зі знущанням над дітьми, жорстокістю підлітків та байдужістю батьків.

Головний герой роману – чотирнадцятирічний Марк Грозан, який переїхав із сім’єю до нового будинку в Рівному. Марк – кмітливий і розвинений хлопець, він полюбляє популярно-наукові книжки й цікаві розмови з дідом. Але через свою сором’язливість хлопець не може знайти друзів у новій школі. До того ж жорстокі підлітки зробили його аутсайдером через гарну успішність і переслідують насмішками й цькуванням.

Навколо Марка відбуваються дивні речі, що ще більше відсторонили школяра від інших дітей. На його очах гинуть двоє підлітків, і Марк ще щільніше закривається від оточення. Знайомство з дівчинкою Сонею допомагає хлопцю втекти в іншу реальність.

Соня розповідає, що на ліфті в її будинку можна “приїхати” в інший вимір, де немає знущань і несправедливості. Тільки це спрацює за однієї умови – рухаючись до десятого поверху, мовчати і не озиратися назад, що б не траплялося. Здається, лише такі загартовані духом люди, як Марк, зможуть це витримати…

Роман “Не озирайся і мовчи” сповнений потойбічної містики та тривожних очікувань. У цій напруженій атмосфері Макс Кідрук розкриває болючі проблеми сучасного суспільства – булінг, конфлікти між батьками й дітьми, насильство в сім’ї, байдужість дорослих до проблем школярів. Цю книгу “Не озирайся і мовчи” необхідно скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або читати онлайн всім батькам, вихователям і вчителям, щоб зрозуміти, що породжує жорстокість у дітей і яку роль відіграють у цьому дорослі.

Незважаючи на емоційну важкість, роман “Не озирайся і мовчи” є напрочуд легким твором для сприйняття. Книга захоплює і не відпускає до останньої сторінки. За кожним сюжетним поворотом на читача чекає раптова зміна подій і “лоскотання” нервів. Приємним бонусом роману є цікаві наукові вставки.

Обережно! Ненормативна лексика!

Завантажити безкоштовно книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *