«Не плач, кохана!» Нік Ремені

«Не плач, кохана!» Нік Ремені

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Не плач, кохана!» Ніка Ремені

Книга «Не плач, кохана!» – моторошна історія про трагічну долю українців, що відбувають своє покарання в одному з численних таборів Сибіру. Нік Ремені показав найстрашніші деталі життя нещасних ув’язнених, які змушені терпіти нелюдські умови проживання й нестерпний холод, тяжко працювати по двадцять годин на добу, не звертаючи увагу на численні травми через рубку лісу. Проте навіть у таких гнітючих умовах люди сподівалися на диво, мріяли про свободу та робили все можливе, щоб вирватися з таборів.

В центрі сюжетної лінії книги – двоє українців, Іван Чуб і Валера Кулінар. Вони проходять крізь усілякі випробування і знущання, дивом залишаючись живими. Однак єдине, що гріє душу – прагнення вирватися на волю. Крок за кроком, день за днем вони створюють та реалізовують свій план, ризикуючи життям і втрачаючи душевний спокій. яка доля спіткатиме відчайдушних чоловіків, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей хвилюючий роман.

Незважаючи на жахливі умови життя й пригнічений настрій ув’язнених, твір «Не плач, кохана!» вражає описом природи, яка незалежно від політичних, суспільно-ідеологічних та інших обставин дарує всьому світу велич своєї краси. Вона ніби протиставляється жалюгідній спільності людей, які створюють свої проблеми, добирають ворогів, щоб мати можливість когось звинувачувати у своїх гріхах та використовувати в своїх цілях.

З особливою уважністю у книзі змальовані мешканці табору. Якщо для працівників табору це – справжня огида, негідники, порушники закону, то для читача – це живі люди зі своїми життєвими помилками, виром емоцій та душевним болем.

Рекомендуємо скачати «Не плач, кохана!» Ніка Ремені всім, хто шукає пронизливий твір з суспільно-політичним відтінком, а також нотками тендітної романтики. Драма двох чоловіків змусить замислитися над долею окремих людей в державній круговерті, над цінністю окремої особистості серед життєвих хвиль, а також над твердістю духу й масштабами випробувань, які може витримувати людина.

Усі бажаючі мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації в бібліотеці нашого сайту. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Чи правильний вибір?
Чи правильний вибір? Ольга Сокол-Торська
Ніхто й ніколи
Ніхто й ніколи Валентина Михайленко
На лезі радості
На лезі радості Валентина Михайленко
Львів. Кава. Любов (збірка)
Львів. Кава. Любов (збірка) Леся Олендій, Наталія Гурницька, Ніка Нікалео, Дара Корній

Відгуки на книгу «Не плач, кохана!» Ніка Ремені