«Не плач, кохана!» Нік Ремені

«Не плач, кохана!» Нік Ремені

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
285 переглядів
285 переглядів

Про книгу «Не плач, кохана!» Ніка Ремені

Книга «Не плач, кохана!» – моторошна історія про трагічну долю українців, що відбувають своє покарання в одному з численних таборів Сибіру. Нік Ремені показав найстрашніші деталі життя нещасних ув’язнених, які змушені терпіти нелюдські умови проживання й нестерпний холод, тяжко працювати по двадцять годин на добу, не звертаючи увагу на численні травми через рубку лісу. Проте навіть у таких гнітючих умовах люди сподівалися на диво, мріяли про свободу та робили все можливе, щоб вирватися з таборів.

В центрі сюжетної лінії книги – двоє українців, Іван Чуб і Валера Кулінар. Вони проходять крізь усілякі випробування і знущання, дивом залишаючись живими. Однак єдине, що гріє душу – прагнення вирватися на волю. Крок за кроком, день за днем вони створюють та реалізовують свій план, ризикуючи життям і втрачаючи душевний спокій. яка доля спіткатиме відчайдушних чоловіків, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей хвилюючий роман.

Незважаючи на жахливі умови життя й пригнічений настрій ув’язнених, твір «Не плач, кохана!» вражає описом природи, яка незалежно від політичних, суспільно-ідеологічних та інших обставин дарує всьому світу велич своєї краси. Вона ніби протиставляється жалюгідній спільності людей, які створюють свої проблеми, добирають ворогів, щоб мати можливість когось звинувачувати у своїх гріхах та використовувати в своїх цілях.

З особливою уважністю у книзі змальовані мешканці табору. Якщо для працівників табору це – справжня огида, негідники, порушники закону, то для читача – це живі люди зі своїми життєвими помилками, виром емоцій та душевним болем.

Рекомендуємо скачати «Не плач, кохана!» Ніка Ремені всім, хто шукає пронизливий твір з суспільно-політичним відтінком, а також нотками тендітної романтики. Драма двох чоловіків змусить замислитися над долею окремих людей в державній круговерті, над цінністю окремої особистості серед життєвих хвиль, а також над твердістю духу й масштабами випробувань, які може витримувати людина.

Усі бажаючі мають змогу отримати цей роман безкоштовно та без реєстрації в бібліотеці нашого сайту. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не плач, кохана!» Ніка Ремені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *