«Не повертайся спиною до звіра» Тетяна Ковтун

«Не повертайся спиною до звіра» Тетяна Ковтун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Не повертайся спиною до звіра» Тетяни Ковтун

Роман «Не повертайся спиною до звіра» є справжнім літературним пророцтвом щодо майбутнього нашої багатостраждальної України в часи її першого Майдану. Тетяна Ковтун дуже витончено й влучно розкриває головну проблему українців – невміння побачити справжнього ворога, який майстерно ховається за політичними гаслами та піаром.

На сторінках книги читачі впізнають українських політиків сучасності та осіб, які мають безпосередній зв’язок з найвпливовішими людьми держави. Серед зародків ідеї національної самоідентифікації загубився головний герой твору – журналіст-початківець Євген Чубенко. Особисті та суспільні цінності чоловіка переплітаються в тугий клубок, і розплутати його допоможе лише об’єктивна правда про те, що діється у рідній країні.

Головна проблема книги «Не повертайся спиною до звіра» – боротьба пересічного українця та владних структур. Письменниця відверто говорить про те, що чесну людину всюди переслідують пастки та маніпуляції, і треба навчитися давати їм відсіч.

Журналістика – яскравий приклад того, як непомітно стираються грані між сумлінним виконанням професійних обов’язків та підступною політикою. І справа не в егоїзмі чи лицемірстві, а в надмірній допитливості, відвертості та довірливості.

Намагаючись дивитися на політичні події неупереджено, головний герой ще більше заплутується у неоднозначних моральних поняттях та «подвійному дні» політичних ідей. Цей роман – прекрасна можливість ще раз обміркувати всі події, що відбулися з Україною протягом останніх кількох років та засвоїти певні політичні й соціальні уроки. Для подальшого просування до щасливого майбутнього цей досвід дуже потрібен кожному з нас.

Проте помилково вважати цю книгу суто соціальною – читач із захопленням порине в драматичну історію кохання Євгена, разом з ним крокуватиме до щастя, що виявиться гіркою ілюзією. Але все ж таки основний роман Чубенка – пристрасний та засліплюючий – закрутиться з журналістикою.

Скачати «Не повертайся спиною до звіра» Тетяни Ковтун ви можете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам його читати онлайн на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Не повертайся спиною до звіра» Тетяни Ковтун

Завантажити книгу «Не повертайся спиною до звіра» у форматі:

Рекомендації

Байстрючка
Байстрючка Марія Хімич
Десять гріхів
Десять гріхів Андрій Криштальський
Мелодія кави в тональності сподівання
Мелодія кави в тональнос... Наталія Гурницька
Книга змін
Книга змін Андрій Юрійович Цаплієнко

Відгуки на книгу «Не повертайся спиною до звіра» Тетяни Ковтун