«(Не)щасливі вихідні для боса» Ксана Рейлі

«(Не)щасливі вихідні для боса» Ксана Рейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
766 переглядів
766 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(Не)щасливі вихідні для боса» Ксани Рейлі (анотація)

Після двох років виснажливої роботи в офісі, Софія вирішує звільнитися. Тільки її нестерпному босу чомусь зовсім не подобається таке рішення дівчини. Він змушує Софію поїхати з ним в останнє спільне відрядження в засніжені гори. Та Кирило не врахував, що під час їхньої поїздки вони вдвох застрягнуть у незнайомому місці, без зв’язку та можливості зв’язатися з рідними. Їм вдається знайти невеликий будиночок посеред лісу, в якому вони залишаються. Згадуючи всі минулі образи та погане ставлення свого боса, Софія вирішує провчити його. Тепер для Кирила вихідні з підлеглою перетворюються на справжнісіньких дев’ять кіл пекла. Єдине, що вони обоє не врахували, — це почуття, які точно завадять їхнім планам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(Не)щасливі вихідні для боса» Ксани Рейлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «(Не)щасливі вихідні для боса» Ксани Рейлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *