«Не такий» Сергій Гридін

«Не такий» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1493 переглядів
1493 переглядів

Про книгу «Не такий» Сергія Гридіна

Сергій Гридін – сучасний український письменник, автор дитячих та підліткових творів, що вражають своєю відвертістю та актуальністю проблем підростаючого покоління. Одним з найбільш пронизливих творів є роман «Не такий» – емоційна історія про підлітка, перед яким постала ціла стіна проблем, переживань і конфліктів. Чотирнадцятирічний Денис Потапенко на прізвисько Потап, щирий та сором’язливий хлопець, відчув, що таке бути на узбіччі цього життя з його жорстокістю й несправедливістю.

З дитинства головний герой книги «Не такий» страждав від однієї проблеми – надлишкової ваги, і вона зіграла з ним злий жарт у підлітковому віці. Він став посміховиськом серед своїх однолітків і навіть боявся подивитися на дівчину, до якої відчув перше світле почуття. До кого бігти від цієї самотності? Хіба до батьків? Адже вони в розлученні, і справи сина їм здаються дитячими забавками, не вартими особливої уваги.

Так хлопець вирішив розв’язувати свої проблеми самотужки, загартовуючи волю та йдучи до своєї мети, незважаючи на перешкоди. Чи зможе Денис переконати оточуючих у своїй силі та харизмі? Радимо скачати «Не такий» Сергія Гридіна, і ви дізнаєтесь вражаючу кінцівку цієї реалістичної казки.

Авто дуже реалістично та емоційно показує сучасне життя підлітків – їхні стосунки та внутрішні протиріччя, конфліктні ситуації та психологію мислення, агресивність та емоційність, які нерідко є причиною непорозумінь чи серйозних сварок. Цю книгу доцільно читати онлайн підліткам та їхнім батькам, щоб вміти аналізувати та передбачати подібну поведінку в реальному житті, знаходити правильні способи впливу на молодих людей, які тільки формують свої життєві принципи й переконання. В кожного з персонажів твору є свої вади й слабкості, а їхні помилки є красномовним уроком для тих, хто зараз знаходиться у цьому складному періоді життя.

Якщо ви шукаєте гостросюжетну,цікаву та правдиву історію про людські стосунки та різні картини підліткового життя без прикрас – у школі, вдома, у дворі, в дитячому таборі тощо – зверніть увагу на цю яскраву книгу талановитого автора. Ви знайдете її в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найбільш зручні формати електронних матеріалів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не такий» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *