«Не той хлопець» Софія Малинська

«Не той хлопець» Софія Малинська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
226 переглядів
226 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не той хлопець» Софії Малинської (анотація)

Я поцілувала незнайомця, й це був найкращий поцілунок у моєму житті. Він був у масці, тож я не знаю ані його імені, ані його обличчя. Лише приблизний зріст, запах парфуму та колір волосся. Проте я його обов’язково знайду, бо справжнє кохання на дорозі не валяється!

Стережися, незнайомцю! Леся йде на полювання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не той хлопець» Софії Малинської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не той хлопець» Софії Малинської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *