«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
539 переглядів
539 переглядів

Про книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Не той став» присвячена завжди актуальній темі – побуту в сімейних стосунках після одруження. Іван Нечуй-Левицький показує щасливих закоханих – Романа і Соломію, які вирішили створити сім’ю. Проте сімейне життя виявилося непростим: кохання поступово переросло в байдужість, а побутові клопоти зробили хлопця мовчазним і грубим.

Може, щось зміниться у родині Романа і Соломії – запанує любов, лагідність і порозуміння? Адже чоловік вирішив присвятити своє життя важливій і благородній справі – стати сільським учителем, а для цього слід стати прикладом для дітей. Вирішивши читати онлайн книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, ви дізнаєтеся, як робота впливатиме на головного героя.

Письменник закликає до мудрості та стриманості у стосунках, говорить про відповідальність, адже Роману все-таки прийшлося заплатити за безлад у своїй родині, але ціна виявилася занадто високою. Приклад цього подружжя має стати повчальним уроком, бо над ідеальними шлюбними стосунками треба працювати, оберігаючи свою родину від негараздів і трагедій.

Прихильники психологічних драм, виразних побутових сцен і комедійно-трагічними нарисами з присмаком української класики можуть скачати книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) – ми пропонуємо лише найзручніші формати для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *