«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
645 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не той став» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Не той став» присвячена завжди актуальній темі – побуту в сімейних стосунках після одруження. Іван Нечуй-Левицький показує щасливих закоханих – Романа і Соломію, які вирішили створити сім’ю. Проте сімейне життя виявилося непростим: кохання поступово переросло в байдужість, а побутові клопоти зробили хлопця мовчазним і грубим.

Може, щось зміниться у родині Романа і Соломії – запанує любов, лагідність і порозуміння? Адже чоловік вирішив присвятити своє життя важливій і благородній справі – стати сільським учителем, а для цього слід стати прикладом для дітей. Вирішивши читати онлайн книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, ви дізнаєтеся, як робота впливатиме на головного героя.

Письменник закликає до мудрості та стриманості у стосунках, говорить про відповідальність, адже Роману все-таки прийшлося заплатити за безлад у своїй родині, але ціна виявилася занадто високою. Приклад цього подружжя має стати повчальним уроком, бо над ідеальними шлюбними стосунками треба працювати, оберігаючи свою родину від негараздів і трагедій.

Прихильники психологічних драм, виразних побутових сцен і комедійно-трагічними нарисами з присмаком української класики можуть скачати книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) – ми пропонуємо лише найзручніші формати для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *