«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

«Не той став» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1137 переглядів

Короткий зміст книги «Не той став» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Не той став» присвячена завжди актуальній темі – побуту в сімейних стосунках після одруження. Іван Нечуй-Левицький показує щасливих закоханих – Романа і Соломію, які вирішили створити сім’ю. Проте сімейне життя виявилося непростим: кохання поступово переросло в байдужість, а побутові клопоти зробили хлопця мовчазним і грубим.

Може, щось зміниться у родині Романа і Соломії – запанує любов, лагідність і порозуміння? Адже чоловік вирішив присвятити своє життя важливій і благородній справі – стати сільським учителем, а для цього слід стати прикладом для дітей. Вирішивши читати онлайн книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, ви дізнаєтеся, як робота впливатиме на головного героя.

Письменник закликає до мудрості та стриманості у стосунках, говорить про відповідальність, адже Роману все-таки прийшлося заплатити за безлад у своїй родині, але ціна виявилася занадто високою. Приклад цього подружжя має стати повчальним уроком, бо над ідеальними шлюбними стосунками треба працювати, оберігаючи свою родину від негараздів і трагедій.

Прихильники психологічних драм, виразних побутових сцен і комедійно-трагічними нарисами з присмаком української класики можуть скачати книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) – ми пропонуємо лише найзручніші формати для скачування: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Не той став» Івана Нечуя-Левицького та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Не той став» Івана Нечуя-Левицького: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Не той став» Івана Нечуя-Левицького і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не той став» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *