«Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро

«Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
8595 переглядів
8595 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро (анотація)

Трапляються іноді такі книжки, які не варто читати повністю за один чи два дні, а краще розтягнути це задоволення на кілька тижнів, «ковтаючи» одну чи дві сторіночки за один раз. Робота письменниці Джен Сінсеро, яка зараз пропонується увазі, саме така. Її навіть можна використовувати у якості порадника, коли хочеться отримати «знак від Всесвіту». Для цього достатньо відкрити її на будь-якій сторінці і перше ж речення, яке вихопить погляд, стане «передбаченням».

Якщо ви хочете зрозуміти, як же досягти у житті успіху, тоді читати онлайн книгу «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро українською мовою однозначно потрібно.

Авторка доведе, що успішне життя – це така ж звичка, як і походи у спортзал, наприклад, або здоровий спосіб життя. Не вийде так, щоб ви одного разу зуміли досягти у чомусь успіху, а потім постійно «сиділи на гребені хвилі» і лише насолоджувались результатом. Ні, тут потрібна постійна робота.

Ви дізнаєтесь, чому мрії збуваються, але не всі, як змінити своє мислення, щоб з його допомогою можна було притягувати гроші, чому економія фінансів також виснажує, що робити, щоб ідеї реалізовувались… І це далеко не весь список важливих тем, на які говорить письменниця через своє літературне творіння.

А щоб прочитати більше, рекомендуємо скачати книгу «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!» Джен Сінсеро

2 відповіді до “Не тупи. Працюй над собою, прокачуй свою крутість і отримай життя, про яке мрієш!”

  1. Ірина Ірина сказав:

    Як можна скачати книгу?

  2. ангеліна гладишук ангеліна гладишук сказав:

    дуже класний сайт і книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *