«Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кел Ньюпорт

«Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кел Ньюпорт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5089 переглядів
5089 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кела Ньюпорта (анотація)

Книга «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі» Кела Ньюпорта допоможе розвинути, можливо, найважливішу навичку сучасної людини – уміння глибоко концентруватись на чомусь одному і фокусувати свою увагу. Сьогодні дуже легко стало розпилюватись на різні дрібниці, і це для багатьох справжня проблема, а от зануритись у конкретне завдання – це навик, без якого не обійтись тому, хто хоче круто виконувати свою роботу.

Соціальні мережі стали невід’ємною частиною реальності, у якій живе людство. Той, хто вміє ними користуватись, може отримати багато «бонусів». Та насправді стати звичайним користувачем не проблема, а от щоб створювати цікаві та унікальні ідеї, потрібно мислити глибше, занурюватись повністю у питання, не відволікатись на дрібниці. І от якраз цьому потрібно вчитись. Добре, що є Кел Ньюпорт, який знає, як це зробити.

Автор книги пропонує низку дієвих порад про те, як перетворити глибоке фокусування не просто на корисний навик, а на звичку, щоб використовувати його для виконання будь-якого завдання. Окрім того, він розповідає, як зробити так, щоб інформація йшла не стрімким потоком, а лише невеличкими порціями, як користуватись соцмережами розумно, і які звички потрібно взагалі змінити, щоб досягати успіху в роботі і в житті.

Інформація, яка міститься у книзі, буде корисною усім дорослим людям, а особливо тим, хто мешкає у великих містах і вже втомився від постійного інформаційного шуму.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кела Ньюпорта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кела Ньюпорта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кела Ньюпорта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!» Кела Ньюпорта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *