«(не) твій малюк» Ріна Савіна

«(не) твій малюк» Ріна Савіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
348 переглядів
348 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(не) твій малюк» Ріни Савіної (анотація)

– Я вам підходжу! Я молода, здорова! Я згодна не на всю суму!

– Дівчинко, ти поняття не маєш у що вплутуєшся, – якби я перебувала в іншому становищі, то була б вдячна лікарю за таку турботу.

– Я розумію, – впевнено киваю, – я готова до всього!

Я хочу стати сурогатною матір’ю. Народити дитину для сім’ї, яка не може зробити це самостійно. Мені дуже потрібні гроші на операцію племінника. Без неї він не виживе, а я дала собі слово, що зроблю для нього все.

Ось тільки все пішло не до плану. Я стала сурогатною матір’ю для чоловіка, якого потай любила все життя. Мені здавалося, що гірше бути не може, але я помилилася, бо невдовзі мені повідомили про помилку – у клініці замість яйцеклітин дружини Демидова запліднили мої…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(не) твій малюк» Ріни Савіної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «(не) твій малюк» Ріни Савіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *