«Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

«Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
415 переглядів
415 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер (анотація)

Чи можна запобігти вбивству, що вже сталося?

Ніч на Гелловін. Джен дивиться у вікно, очікуючи на повернення сина. Нарешті вона бачить Тодда і… те, як він убиває людину! Його заарештовують.

Знесилена Джен засинає, щоби прокинутися у… вчорашньому дні. Убивство ще не відбулося, і в жінки з’являється шанс запобігти йому. Для цього треба зрозуміти, хто і чому став жертвою її сина. Щоранку, коли Джен розплющує очі, вона повертається в минуле – за дні, тижні, роки до вбивства. У якомусь із цих днів заховано те, що зруйнує життя її дитини.

Як далеко вона наважиться зайти у своїх пошуках?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Не в тому місці не в той час» Джилліан Мак-Аллістер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *