«(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)» Адалін Черно

«(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)» Адалін Черно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11680 переглядів
11680 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)» Адалін Черно (анотація)

Книга «(не) Випадкова ніч» або «Стань моїм першим» Адалін Черно – щира, відверта та неймовірно захоплююча історія про те, наскільки можуть бути непередбачуваними шляхи долі. Цей твір належить до жанру любовних романів, а також входить до літературного циклу «Брати Багрови». В цьому циклі письменниця звертається до нестандартних сюжетів про кохання людей, якого б не мало бути. Проте, як писав класик, кохання не знає меж, що і стало в центрі сюжету і цієї книги.

Все почалося з невинної розмови головних героїв за столиком одного з дорогих ресторанів. Героїня давно була закохана в свого співрозмовника і той це чудово розумів. Зібравши всю волю в кулак, вона змогла з ним заговорити про це, але він вважав це більше жартом, ніж серйозною розмовою.

Між героями була не тільки прірва в віці, а й в часі, який вони не бачили один одного. Пройшло сім років з моменту їх останнього побачення, в той час як їхні батьки ведуть спільний бізнес. До речі, читати онлайн книгу «(не) Випадкова ніч» Адалін Черно українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Вона прийшла на це побачення лише з однією метою – підкорити його. Він, думаючи що це лише мимолітне бажання молодої дівчини, погодився. Ця ніч мала бути першою і останньою, але після неї життя головних героїв змінилось назавжди.

Скачати книгу «(не) Випадкова ніч» Адалін Черно можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)» Адалін Черно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)» Адалін Черно

Одна відповідь до “(не) Випадкова ніч (Стань моїм першим)”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Часом я люблю читати любовні романи, вони не обтяжують мої думки, я чесно кажучи, їх навіть не запам’ятовую. Але книгу «(не) Випадкова ніч» я не зможу забути, ніжна та романтична історія, яка вразила мене у саме серце. Те, що відбулось у кінці, я ніяк не очікувала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *