«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павло Тичина

Вірш «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павло Тичина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
248 переглядів
248 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини

Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, —
Лиш Сонячні Кларнети.
У танці я, ритмічний рух,
В безсмертнім — всі планети.

Я був — не Я. Лиш мрія, сон.
Навколо — дзвонні згуки,
І пітьми творчої хітон,
І благовісні руки.

Прокинусь я — і я вже Ти:
Над мною, підо мною
Горять світи, біжать світи
Музичною рікою.

І стежив я, і я веснів:
Акордились планети.
Навік я взнав, що Ти не Гнів, —
Лиш Сонячні Кларнети.

Аналiз вiрша «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини

Вірш Павла Тичини “Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух” написаний був у 1918 році та увійшов до сбірки поезій “Сонячні кларнети”.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух” Павла Тичини українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух» Павла Тичини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *