«Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя» Майкл Шермер

«Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя» Майкл Шермер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1627 переглядів
1627 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя» Майкла Шермера (анотація)

Усвідомлення нашої смертності й недосконалості породило безліч вірувань та постійно підштовхує до наукових досліджень щодо змолодження людини. У різних формах люди прагнуть духовного безсмертя на небесах, фізичного безсмертя на землі чи можливості вдосконалення тут і зараз. Світські філософи та вчені шукають способів радикального продовження життя, письменники-фантасти сперечаються про майбутнє людства, мрійники-утопісти намагаються створити для нього ідеальні умови, песимісти пророкують загибель цивілізації, а диктатори й демагоги експлуатують усі ці страхи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя» Майкла Шермера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небеса на землі. Що каже наука про потойбічне життя та безсмертя» Майкла Шермера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *