«Небезпечний бос. Моя за договором» Астра Вєєр

«Небезпечний бос. Моя за договором» Астра Вєєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
422 переглядів
422 переглядів

Короткий зміст книги «Небезпечний бос. Моя за договором» Астри Вєєр (анотація)

Я дуже ризикую! Мій бос неймовірно небезпечний чоловік. У першу нашу зустріч він врятував мене, а в другу – мало не вбив. Обидва рази позбавив роботи. Ще й прийняв за легковажну дівчину.

Тепер він мій бос. А посада мені дісталася з дивними вимогами… Думала, зовсім не впораюсь. Але виявилося, що є і свої переваги – серед колег одні чоловіки. Всі холості, цікаві, кличуть на побачення.

Та я, може, й пішла б або подумала… Так бос не дає, права заявляє на мене. Бачте, підписала контракт. За договором, як ніби стала рабинею!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Небезпечний бос. Моя за договором» Астри Вєєр та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Небезпечний бос. Моя за договором» Астри Вєєр: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Небезпечний бос. Моя за договором» Астри Вєєр і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небезпечний бос. Моя за договором» Астри Вєєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *