«Небезпека рецидиву» Кріс Тведт

«Небезпека рецидиву» Кріс Тведт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
204 переглядів
204 переглядів

Про книгу «Небезпека рецидиву» Кріса Тведта

Книга «Небезпека рецидиву» – гостросюжетний детектив з кількома невідомими про болючі пошуки правди, що може вбивати. Кріс Тведт розповів історію про адвоката, який вийшов зі свого звичного професійного кола та вирішив піти далі, розслідуючи страшне вбивство.

Усе почалося після того, як було вбито чотирнадцятирічну Майю, і Мікаелю Бренне довелося захищати підозрюваного у вбивстві. І ось процес майже виграний в суді, адже всі докази вказують на невинуватість злочинця. Проте раптом рветься майстерно сплетене мереживо – МІкаель вирішує стати на сторону жертви та розпочати власне розслідування…

Роман «Небезпека рецидиву» захоплює незвичайним сюжетом: він розвивається нелінійно і час від часу змушує читача затамувати подих, обираючи напрям руху в лабіринті загадкових подій та особистостей. Починаючи читати онлайн цю гостросюжетну книгу, стикаєшся лише з одним злочином, проте згодом від нього починають тягнутися нові ниточки, і головний герой виявляється обплутаний цілим павутинням вбивств. Чи зможе він вирішити цю надскладну задачу з кількома питаннями?

З кожною сторінкою роману напруження помітно зростає, адже Бренне перетинає дозволену межу і сам опиняється у владі тих, кого переслідує. Світ криміналу, з яким вдалося стикнутися адвокатові, шокує та наражає на смертельну небезпеку. Приховані роками вбивства, які давно забулися в суспільстві, виправдані злочинці – все це створює ніби паралельну реальність зі своїми законами та стандартами моралі. Ця книга дозволяє нам побачити інші сторони нашого життя, в якому, як нам здається, все благополучно та спокійно, якщо не зазирати глибше…

Якщо ви хочете дізнатися, чим закінчиться протистояння відчайдушного Мікаеля Бренне з темним світом криміналу, поспішайте скачати «Небезпека рецидиву» Кріса Тведта. Варто зазначити, що це – не єдиний твір про відважного адвоката, який постійно опиняється в гущавині напружених подій і вже звик до подібних пригод.

Цей роман та інші твори Тведта ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо тільки найзручніші формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небезпека рецидиву» Кріса Тведта