«Небо належить нам» Люк Оллнатт

«Небо належить нам» Люк Оллнатт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1199 переглядів
1199 переглядів

Про книгу «Небо належить нам» Люка Оллнатта

Роман «Небо належить нам» – прониклива життєва драма, що не залишить байдужим навіть прискіпливого читача. Люк Оллнатт розгортає перед нами строкате полотно під назвою «життя» з його смутком і радощами, нестерпним болем і відчайдушною надією, що допомагає рухатися далі, навіть незважаючи на повне спустошення душі. Через це пройшов головний герой книги Роб Коутс, який постає перед нами щасливим чоловіком з дружною родиною, улюбленою роботою та непоганим матеріальним статком.

Кажуть, що життя не просто дарує нам свої блага – воно випробовує на міцність, спочатку даючи нам різні випробування. Щасливі моменти, які відчував Роб, милуючись своєю коханою дружиною Анною та талановитим синочком Джеком, були лише підготовчою стадією.

А далі наступила повна темрява, коли доля відняла в Роба його маленького сина через смертельну хворобу. І світ згас, а всі мрії та прагнення головного героя перетворилися у сміття. Тепер перед Робом стоїть задача навчитися жити по-новому, намагаючись знайти сенс буття та нові життєві орієнтири. Чи вдасться йому зробити майже неможливе?

Книга «Небо належить нам» містить багато діалогів сина з батьком і відкриває тонкощі дитячої душі. Сторінка за сторінкою ми бачимо, як дитина пізнає навколишній світ, як радіє найпростішим речам, вбачаючи в них дещо дивне й казкове. Здається, що автор ніби кричить з рядків своєї книги: «Діти не повинні вмирати, це – повний абсурд, адже за ними майбутнє!».

Письменник блискуче передає атмосферу відчаю та безпорадності, і після цієї вражаючої історії не раз замислюєшся над тим, що треба цінувати кожен прожитий день, насолоджуватися моментами щастя, підкреслювати свої почуття до близьких людей.

Якщо ви хочете знайти відповіді на вічні запитання, навчитися прощати та віднайти джерела істинної мудрості, відправляйтеся в подорож за новими відкриттями разом з головним героєм твору. Поспішайте скачати «Небо належить нам» Люка Оллнатта в нашій віртуальній бібліотеці, вибравши будь-який з наступних форматів електронних матеріалів: fb2, txt, epub або rtf. Також усі бажаючі можуть читати онлайн цей хвилюючий роман безкоштовно та без реєстрації.

Скачати безкоштово книгу «Небо належить нам» Люка Оллнатта

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небо належить нам» Люка Оллнатта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *