«Небо, повне зірок» Олег Авраменко

«Небо, повне зірок» Олег Авраменко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
945 переглядів
945 переглядів

Про книгу «Небо, повне зірок» Олега Авраменко

Олег Авраменко – український перекладач, журналіст і письменник сучасності. Він створює захопливі пригодницькі твори в жанрах фантастики, фентезі та містики. Його книга “Небо, повне зірок” – художнє передбачення того, що може відбутися з нашою планетою та космосом в цілому у далекому майбутньому.

Цей фантастичний роман зачепив актуальну для майбутнього тематику – перенаселення Землі. За сюжетом твору, людство стоїть перед глобальною проблемою – як переселити людей на інші планети, адже на Землі вже не вистачає місця на всіх, а Марс, який також був трохи пристосований до життя, не найкращий варіант через надзвичайний холод – без спеціального одягу та обладнання тут взагалі не можна знаходитися.

Головний герой книги “Небо, повне зірок” Ерік Мальстром – капітан космічного корабля “Кардиф”. Він має можливість пересуватися до інших планет без перешкод. Таких людей називають резистентними, і їхня кількість дуже мала. Ерік розуміє, що від нього залежить, яким буде життя всієї цивілізації, і починає свою місію з адаптації планет до проживання людства.

Олег Авраменко доповнив гостросюжетну історію про космічного героя яскравим описом космічного простору. Зірки та планети, які відкриває відважний капітан, відрізняються цікавою природою, рельєфом, формами життєдіяльності та соціальної активності.

Починаючи читати книгу, одразу бачиш що автор знається на астрофізиці. Наукові доповнення художньої історії збагачують текст та уяву читача, відправляючи його в захоплюючу космічну подорож-екскурсію.

Поряд з науково-фантастичною складовою, роман “Небо, повне зірок” містить морально-психолоігічну лінію. Перешкоди та пригоди, з якими стикається головний герой, нерідко змушують його робити нелегкий вибір на користь моралі чи науки. Ті ж самі цінності, що й зараз, у далекому майбутньому на вагу золота – вірність, взаємодопомога, доброта, милосердя… У що виллється прагнення чоловіка врятувати людство, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати цей цікавий та повчальний роман.

Скачати безкоштово книгу «Небо, повне зірок» Олега Авраменко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небо, повне зірок» Олега Авраменко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *