«Небратні» Макс Кідрук

«Небратні» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14628 переглядів
14628 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Небратні» Макса Кідрука (анотація)

Складні й неоднозначні стосунки Росії та України викликають безліч непорозумінь, конфліктів і брехні, що ллється з усіх ЗМІ. Макс Кідрук зважився на дуже серйозний крок – створення фундаментальної енциклопедії про російсько-українські відносини, починаючи з далеких часів Київської Русі.

Його книга “Небратні” – це спроба донести до суспільства історичну правду, розібратися в прихованих подіях сучасності, подивившись на них неупередженим оком, передбачити розвиток майбутніх подій у нашій державі.

Починаючи читати твір, дивуєшся, наскільки глибоким є коріння русифікації українців. Протягом багатьох століть українські землі потерпали від нав’язування чужої волі у всіх аспектах – мовних, соціальних, політичних, культурних. Чи стали ми сьогодні повністю незалежними? Читайте й міркуйте…

Головна ідея, що червоною ниткою проходить крізь усі сторінки твору, – самобутність України, яку треба викопувати з історичних глибин. На жаль, прагнення відстоювати незалежність сьогодні є лише примарними лозунгами, які не мають нічого спільного з реальною свободою вибору українського народу. Книгу “Небратні” має скачати й прочитати кожен українець, щоб знайти відповідь на головне питання: що сьогодні відбувається з нашою державою і коли це закінчиться?

Макс Кідрук не маніпулює ідеалами українців, а оперує лише фактами, розкриваючи найбільш важливі та цікаві моменти з історії та сучасності. Особливий акцент письменник робить на подіях Майдану 2013-2014 років, підкреслюючи злочинність та корупційність влади, та на тих подіях, що відбулися за останні роки, зокрема захопленні території Криму та війні на Донбасі.

Автор не піарить поняття “патріотизм”, а пропонує читачам самим розставити всі крапки над “і”, керуючись здоровим ґлуздом та наведеними доказами. Окрім журналістського розслідування, на сторінках книги “Небратні” письменник знайомить читачів зі своєю точкою зору на проблему культурно-політичного протистояння двох сусідніх держав і розкриває свою особисту трагедію у цьому вирі подій.

Слухати аудіокнигу «Небратні» Макса Кідрука онлайн українською мовою безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Небратні» Макса Кідрука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Небратні» Макса Кідрука

… Росія – не друг і не брат, а лицемірний ворог, готовий встромити ножа у спину в найтяжчий момент.

– Знаешь что? В Сибири уже строят концлагерь для вас!

– Для нас?.. – перепитав я.

– Да! Для таких, как ты! Для украинцев! Достали уже!! […] Давай, приезжай, там уже ждут тебя!

Я ще трохи помовчав, а тоді сказав:

– Тільки через твій труп, друже… Тільки через твій труп.

Я лише хочу, щоб ви затямили одне: по обидва боки Дніпра є країна, що має назву Україна. У цій країні живуть українці – небратній росіянам народ. І цей народ готовий до останнього відстоювати своє право жити вільно.

Андрій Макаревич, якого зараз цькують у Москві, мав рацію: бісів із людей випустити легше, ніж загнати в них ангелів.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небратні» Макса Кідрука

2 відповіді до “Небратні”

  1. Рената Рената сказав:

    Ще в далекому 2015 році книга Небратні дала мені зрозуміти, що стосунки між Україною і Росією вже не будуть хороші. Зараз перечитуючи я відкриваю для себе ще більше нових фактів, які ще задовго до війни говорили про те, що ми далеко не браття. Рекомендую.

  2. Капіталіна Капіталіна сказав:

    «Небратні» – перша книга в політичному жанрі яку я прочитала. Цей твір варто прочитати, щоб дізнатись правду. Я шокована! Мені ще знадобиться багато часу, щоб переварити всю інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *