«Небратні» Макс Кідрук

«Небратні» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3131 переглядів
3131 переглядів

Про книгу «Небратні» Макса Кідрука

Складні й неоднозначні стосунки Росії та України викликають безліч непорозумінь, конфліктів і брехні, що ллється з усіх ЗМІ. Макс Кідрук зважився на дуже серйозний крок – створення фундаментальної енциклопедії про російсько-українські відносини, починаючи з далеких часів Київської Русі.

Його книга “Небратні” – це спроба донести до суспільства історичну правду, розібратися в прихованих подіях сучасності, подивившись на них неупередженим оком, передбачити розвиток майбутніх подій у нашій державі.

Починаючи читати твір, дивуєшся, наскільки глибоким є коріння русифікації українців. Протягом багатьох століть українські землі потерпали від нав’язування чужої волі у всіх аспектах – мовних, соціальних, політичних, культурних. Чи стали ми сьогодні повністю незалежними? Читайте й міркуйте…

Головна ідея, що червоною ниткою проходить крізь усі сторінки твору, – самобутність України, яку треба викопувати з історичних глибин. На жаль, прагнення відстоювати незалежність сьогодні є лише примарними лозунгами, які не мають нічого спільного з реальною свободою вибору українського народу. Книгу “Небратні” має скачати й прочитати кожен українець, щоб знайти відповідь на головне питання: що сьогодні відбувається з нашою державою і коли це закінчиться?

Макс Кідрук не маніпулює ідеалами українців, а оперує лише фактами, розкриваючи найбільш важливі та цікаві моменти з історії та сучасності. Особливий акцент письменник робить на подіях Майдану 2013-2014 років, підкреслюючи злочинність та корупційність влади, та на тих подіях, що відбулися за останні роки, зокрема захопленні території Криму та війні на Донбасі.

Автор не піарить поняття “патріотизм”, а пропонує читачам самим розставити всі крапки над “і”, керуючись здоровим ґлуздом та наведеними доказами. Окрім журналістського розслідування, на сторінках книги “Небратні” письменник знайомить читачів зі своєю точкою зору на проблему культурно-політичного протистояння двох сусідніх держав і розкриває свою особисту трагедію у цьому вирі подій.

Цитати з книги «Небратні» Макса Кідрука

… Росія – не друг і не брат, а лицемірний ворог, готовий встромити ножа у спину в найтяжчий момент.

– Знаешь что? В Сибири уже строят концлагерь для вас!

– Для нас?.. – перепитав я.

– Да! Для таких, как ты! Для украинцев! Достали уже!! […] Давай, приезжай, там уже ждут тебя!

Я ще трохи помовчав, а тоді сказав:

– Тільки через твій труп, друже… Тільки через твій труп.

Андрій Макаревич, якого зараз цькують у Москві, мав рацію: бісів із людей випустити легше, ніж загнати в них ангелів.

Я лише хочу, щоб ви затямили одне: по обидва боки Дніпра є країна, що має назву Україна. У цій країні живуть українці – небратній росіянам народ. І цей народ готовий до останнього відстоювати своє право жити вільно.

Скачати безкоштово книгу «Небратні» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Небратні» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *