«Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води» Сет М. Сіґел

«Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води» Сет М. Сіґел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
326 переглядів
326 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води» Сета М. Сіґела (анотація)

Питання нестачі придатної до використання води стає кожного дня все більш і більш актуальним. Двадцять відсотків населення Землі — тобто 1,5 мільярда людей — стануть першими жертвами глобальної водної кризи; 600 мільйонів уже почали відчувати дефіцит води. Зрештою, трансформація чекає 60 відсотків земної суші. Наявний водний ресурс та стрімко зростаючий попит на нього ведуть до кризи ресурсу, яка тягне за собою цілу вервечку проблем: від зростання вартості видобутку енергії, до підвищення цін на продукти харчування, сповільнення економічного розвитку, підвищення соціальної нерівності й врешті-решт політичної нестабільності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води» Сета М. Сіґела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нехай буде вода. Ізраїльський досвід вирішення світової проблеми нестачі води» Сета М. Сіґела

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *