«Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіп Брено, Летісія Корен

«Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіп Брено, Летісія Корен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1500 переглядів
1500 переглядів

Короткий зміст книги «Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіпа Брено, Летісіі Корен (анотація)

Люди займалися сексом із найдавніших часів. Заради задоволення, влади, помсти, бажання мати дітей, або просто всупереч заборонам. Сьогодні секс всюди навколо нас, але його рідко пояснюють і майже ніколи не навчають. Ув «Історії сексу» сексолог Філіп Брено поєднує антропологію, соціологію, психологію та історію з дотепними ілюстраціями Летісії Корен у форматі коміксу, поєднуючи науковий виклад із легкою подачею цього важливого аспекту існування людства.12 розділів книжки охоплюють, власне, всю відому історію людства і розглядають сприйняття сексуальної сфери західною цивілізацією від найдавніших часів і дотепер. Брено досліджує, що насправді є еротикою, як забобони та мораль формували сексуальність, як змінилося використання порнографії у цифрову епоху та те, як деякі стародавні цивілізації набагато випереджали свій час, коли справа стосувалася ґендерної рівності. Видання не боїться гострих питань і проливає світло на теми, які раніше залишалися у тіні.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіпа Брено, Летісіі Корен та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіпа Брено, Летісіі Корен: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіпа Брено, Летісіі Корен і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неймовірна історія сексу. Том 1. Захід» Філіпа Брено, Летісіі Корен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *