«Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександр Гаврош

«Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександр Гаврош

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3973 переглядів
3973 переглядів

Короткий зміст книги «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша (анотація)

Книжка «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша написана для дітей та підлітків, але цікавою буде і для дорослих читачів. Це повість про життя і пригоди справжнього силача, який колись жив на цьому світі. Головного героя звати Іван Сила, а його реального прототипа звали Іван Фірцак. Він був закарпатським богатирем, відомою і легендарною особистістю, зумів прославитись далеко за межами рідної країни.

У того, хто буде читати онлайн книгу «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша українською мовою головний герой точно викличе симпатію і повагу. І це не дивно, оскільки персонаж зображений людиною чесною, порядною, працелюбною і доброю. Сила турбується не лише про себе, а й про тих, хто поруч. Незважаючи на свій богатирський (суворий) зовнішній вигляд, головний герой чуйний і співчутливий чоловік.

Щоб дізнатись, які події у житті чекали богатиря, достатньо скачати книгу «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті. Варто зазначити, що у 2013 році вийшов художній фільм, знятий за книгою, що зробило історію доступною і для тих, хто віддає перевагу кінематографу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» Олександра Гавроша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *