«Необхідне підкреслити» Вікторія Дикобраз

«Необхідне підкреслити» Вікторія Дикобраз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз

Вікторія Дикобраз – талановита українська поетеса, вірші якої є досить ефектними та влучними – вони ніби б’ють навідліг нашу жорстоку дійсність, а читачам розкривають всі її таємниці, зриваючи з неї маски. Збірка її творчості «Необхідне підкреслити» містить понад шістдесяти вірші, що являють собою скупчення й танок філософських, побутових та романтичних думок. Не наважуючись назвати свої творіння поезією, авторка говорить, що її тексти можуть стати душевним зціленням, одкровенням, розкриттям справжніх цінностей, підтримкою загубленої душі.

«Родзинкою» книги є її незвичайне оформлення – поетеса не просто вмістила свої вірші, а й «розфарбувала» їх синім кольором. Кожний з її творів містить кілька ключових фраз, від яких треба відштовхуватися, аналізуючи творчість Вікторії. Ці рядки (один або два) виділені синім кольором для кращого сприйняття читачами. Виокремлені рядки – це більше поклик душі авторки, першооснова кожного вірша, ніж примусове звернення до аналітичної діяльності. Читання і сприймання поезії – це також творчість, і збірка цілком підтверджує це.

Книгу «Необхідне підкреслити» можна розглядати в двох площинах – як сукупність окремих невеличких віршів і як єдине віршоване полотно, в якому одна історія є доповненням або продовженням попередніх. Теми, які зачіпає поетеса, вражають своїм розмахом і строкатістю.

Вона говорить і про зв’язок природи з суспільними настроями і життєвою метушнею, і про суперечливі сторони кохання, і про знаходження свого покликання в житті, і про географію подорожей… Цей список можна продовжувати ще й ще, і найголовніше тут – кожен вірш має багатовимірність ідей і думок, повертаючи нашу свідомість до найгостріших проблем сучасності.

Якщо ви шукаєте оригінальні та глибокі поетичні твори сучасності з грою слів та суперечливістю думок, цікавими символами, метафорами та порівняннями, поспішайте скачати «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз. Ця книга чекає на своїх уважних та вдумливих читачів в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо усіх бажаючих читати онлайн цю надзвичайну збірку безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз

Комментарии для сайта Cackle