«Необхідне підкреслити» Вікторія Дикобраз

«Необхідне підкреслити» Вікторія Дикобраз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
247 переглядів
247 переглядів

Про книгу «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз

Вікторія Дикобраз – талановита українська поетеса, вірші якої є досить ефектними та влучними – вони ніби б’ють навідліг нашу жорстоку дійсність, а читачам розкривають всі її таємниці, зриваючи з неї маски. Збірка її творчості «Необхідне підкреслити» містить понад шістдесяти вірші, що являють собою скупчення й танок філософських, побутових та романтичних думок. Не наважуючись назвати свої творіння поезією, авторка говорить, що її тексти можуть стати душевним зціленням, одкровенням, розкриттям справжніх цінностей, підтримкою загубленої душі.

«Родзинкою» книги є її незвичайне оформлення – поетеса не просто вмістила свої вірші, а й «розфарбувала» їх синім кольором. Кожний з її творів містить кілька ключових фраз, від яких треба відштовхуватися, аналізуючи творчість Вікторії. Ці рядки (один або два) виділені синім кольором для кращого сприйняття читачами. Виокремлені рядки – це більше поклик душі авторки, першооснова кожного вірша, ніж примусове звернення до аналітичної діяльності. Читання і сприймання поезії – це також творчість, і збірка цілком підтверджує це.

Книгу «Необхідне підкреслити» можна розглядати в двох площинах – як сукупність окремих невеличких віршів і як єдине віршоване полотно, в якому одна історія є доповненням або продовженням попередніх. Теми, які зачіпає поетеса, вражають своїм розмахом і строкатістю.

Вона говорить і про зв’язок природи з суспільними настроями і життєвою метушнею, і про суперечливі сторони кохання, і про знаходження свого покликання в житті, і про географію подорожей… Цей список можна продовжувати ще й ще, і найголовніше тут – кожен вірш має багатовимірність ідей і думок, повертаючи нашу свідомість до найгостріших проблем сучасності.

Якщо ви шукаєте оригінальні та глибокі поетичні твори сучасності з грою слів та суперечливістю думок, цікавими символами, метафорами та порівняннями, поспішайте скачати «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз. Ця книга чекає на своїх уважних та вдумливих читачів в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо усіх бажаючих читати онлайн цю надзвичайну збірку безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Необхідне підкреслити» Вікторії Дикобраз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *