«Необхідні речі» Стівен Кінг

«Необхідні речі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
134 переглядів
134 переглядів

Про книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга

Книга «Необхідні речі» є ще однією роботою всесвітньо відомого та талановитого письменника Стівена Кінга. Нова історія від автора розкриває цікаву сторону людської натури – бажання збирати непотрібні речі. Кінг в своїй манері на початку демонструє нібито звичну, буденну історію, яка перетворюється в кошмар. Цей стиль його письма зміг принести йому славу, тому що читач ніколи не може бути повністю впевненим в тому, що його очікує на сторінці далі.

Ця історія є прикладом ранньої творчості письменника, де жах та елементи хорору були лише інструментом, щоб показати цікаву історію. Прочитавши онлайн книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга українською мовою, можна побачити, наскільки непередбачуваною є людська натура.

Сюжет книги розгортається навколо крамниці, що відкрилась в містечку Касл-Рок. Власником крамниці є звичайний, на перший погляд, чоловік Ліланд Гонт, який пропонує відвідувачам якісь дрібнички, які можуть втілити їх мрії в життя за невелику ціну. Проте він бере додаткову плату, але яку саме, ніхто, поки він не прийде, не знає.

Лише шериф міста не довіряє доброзичливому чоловіку і намагається зрозуміти, що все-таки відбувається в місті. На відміну від іншої творчості письменника, цей роман не сповнений містики чи чогось потойбічного. Він показує людей, в яких є свої внутрішні демони.

Розкрити ще одну історію жахів можна лише скачавши книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Необхідні речі» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *