«Неоднаковими стежками» Іван Нечуй-Левицький

«Неоднаковими стежками» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1214 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Неоднаковими стежками» вважається маловідомим твором українського письменника Івана Нечуя-Левицького, проте ця сатирична повість не менш яскрава, ніж його інші книги. Письменник зачіпає болючу тему, що стала центральною в його творчості – висміювання української «інтелігенції», представники якої хизуються матеріальним багатством та вважають себе панами.

Починаючи читати онлайн книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, знайомимося з головними персонажами – зухвалими селянками, які прагнуть всіма способами наблизитися до дворянського роду. Вони радіють новим меблям та модному одягу, є корисливими та підступними, забуваючи про духовні цінності.

Автор розкриває їхні життєві прагнення та інтереси, говорячи про розподіл майна, вигідне заміжжя та інші речі, що є матеріально важливими. Також особливе місце в повісті займають сімейні стосунки, зокрема стосунки батьків і дітей, відповідальність за власне життя, вміння правильно обрати свій шлях, замислюючись над долею рідних і близьких.

Ця яскрава соціально-побутова повість є досить повчальною і сьогодні, вчить приймати зважені рішення, бо легковажність може призвести до трагедії. Пропонуємо скачати книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *