«Неоднаковими стежками» Іван Нечуй-Левицький

«Неоднаковими стежками» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
538 переглядів
538 переглядів

Про книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Неоднаковими стежками» вважається маловідомим твором українського письменника Івана Нечуя-Левицького, проте ця сатирична повість не менш яскрава, ніж його інші книги. Письменник зачіпає болючу тему, що стала центральною в його творчості – висміювання української «інтелігенції», представники якої хизуються матеріальним багатством та вважають себе панами.

Починаючи читати онлайн книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, знайомимося з головними персонажами – зухвалими селянками, які прагнуть всіма способами наблизитися до дворянського роду. Вони радіють новим меблям та модному одягу, є корисливими та підступними, забуваючи про духовні цінності.

Автор розкриває їхні життєві прагнення та інтереси, говорячи про розподіл майна, вигідне заміжжя та інші речі, що є матеріально важливими. Також особливе місце в повісті займають сімейні стосунки, зокрема стосунки батьків і дітей, відповідальність за власне життя, вміння правильно обрати свій шлях, замислюючись над долею рідних і близьких.

Ця яскрава соціально-побутова повість є досить повчальною і сьогодні, вчить приймати зважені рішення, бо легковажність може призвести до трагедії. Пропонуємо скачати книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) або epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неоднаковими стежками» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *