«Неординарні. Історії успіху» Малколм Гладуелл

«Неординарні. Історії успіху» Малколм Гладуелл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7229 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла (анотація)

Чи замислювалися ви коли-небудь, чому хтось отримує визнання своєї майстерності, шалені гроші та популярність, а інші, не менш талановиті люди, не мають практично нічого? Малколм Гладуелл вирішив дослідити природу неординарності та людського везіння й виклав результати своїх відкриттів у масштабній праці “Неординарні. Історії успіху”.

Якщо ви вирішите скачати та прочитати цю книгу, ви дізнаєтесь, як реалізувати свої потенційні можливості, скільки часу треба, щоб опинитися на вищому щаблі свого таланту, та познайомитеся з життєвими історіями відомих на весь світ особистостей.

Що таке геніальність? Це просте питання не має однозначної відповіді. Вважається, що генії мають певні задатки, які обов’язково виллються у надзвичайні здібності. З людською природою не будеш сперечатися, проте Малколм Гладуелл пропонує взагалі відмовитися від слова “геній”.

Вчений відстоює вражаючу концепцію – неординарною людиною може стати кожен, якщо він буде старанно працювати у відповідності до своїх природних нахилів, наполегливо йти до своєї мети та дивитися на свою діяльність крізь призму творчості. Проте це не все – є ще одна деталь, яка притягає успіх…

Особливий акцент у книзі “Неординарні. Історії успіху” зроблений на деяких фактах біографії відомих людей. Серед них можна виділити Біла Ґейтса, Стіва Джобса, солістів групи “Бітлз”, відомих канадських спортсменів, тощо. Автор наповнив свою працю великою кількістю цікавих та вражаючих історій, прикладів, спостережень з їхнього життя, демонструючи причини та шляхи досягнення ними шалених успіхів.

Книга “Неординарні. Історії успіху” не претендує на роль універсального довідника з тематики збагачення та саморозвитку. Її слід читати тим, хто шукає натхнення та новий емоційний досвід перед тим, як зробити визначний крок вперед – до реалізації своєї мрії та потенційних можливостей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неординарні. Історії успіху» Малколма Гладуелла

Одна відповідь до “Неординарні. Історії успіху”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Про Неординарні я готова говорити годинами, книга не відпускає мене вже декілька місяців. Тепер я точно розумію чого саме я хочу і як дійти до своєї цілі – рекомендую, корисна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *