«Неперевершений Дживс» Пелем Ґренвіль Вудгауз

«Неперевершений Дживс» Пелем Ґренвіль Вудгауз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1175 переглядів
1175 переглядів

Короткий зміст книги «Неперевершений Дживс» Пелема Ґренвіля Вудгауза (анотація)

Берті Вустер — молодий, багатий, некмітливий аристократ, справжній джентльмен, вірний друг, турботливий небіж і кузен. А Дживс — його зразковий слуга і майстер інтелектуальних вигадок. Берті живе весело й безтурботно, щоправда, доки друзі або родичі не опиняються в скрутному становищі чи сувора тітонька Агата не притискає до стіни. І, без сумніву, на допомогу своєму господарю завжди поспішає вірний Дживс, який за кілька геніально втілених ходів здобуває перемогу над життєвими проблемами й негараздами.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Неперевершений Дживс» Пелема Ґренвіля Вудгауза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Неперевершений Дживс» Пелема Ґренвіля Вудгауза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Неперевершений Дживс» Пелема Ґренвіля Вудгауза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неперевершений Дживс» Пелема Ґренвіля Вудгауза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *