«Непохитний олов’яний солдатик» Ганс Христіан Андерсен

«Непохитний олов’яний солдатик» Ганс Христіан Андерсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1388 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Христіана Андерсена (анотація)

«Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Крістіана Андерсена — казка, яка була написана ще в 1838 році. Неймовірна історія кохання, якк, не дивлячись ні на які обставини, з’єдналось в одному полум’ї.

Одного разу на свято хлопчику подарували цілий набір олов’яних солдатиків. Всі вони були ідеальні, крім одного – на нього не вистачило матеріалу і він залишився без ноги. Разом з іншими іграшками на столі стояв паперовий будинок з чарівною танцівницею, в яку одразу закохався солдатик. Виявилось, не він один поклав на неї око. Радимо читати онлайн усім книгу «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Крістіана Андерсена українською мовою.

Наступного ранку він випадково випав з вікна, з цього і почались його пригоди на виживання. Зовсім не думаючи про небезпеку, він жив єдиним почуттям кохання до тої самої балерини.

Пройшовши через безліч випробувань, він знову опинився біля своєї коханої. Що буде з ними далі? Чи зможуть вони бути разом?

Скачати книгу «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Христіана Андерсена можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Христіана Андерсена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Христіана Андерсена українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Непохитний олов’яний солдатик» Ганса Христіана Андерсена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *