«Непокірний трофей» Олена Гуйда, Оксана Северная

«Непокірний трофей» Олена Гуйда, Оксана Северная

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
583 переглядів
583 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Непокірний трофей» Олени Гуйди, Оксани Северної (анотація)

Я завжди знала свою долю – гарантія миру, дружина короля, правителька. І я готувалася до такого життя. Але стала трофеєм варвара. Тепер я – заручниця, бранка без права голосу й надії на звільнення… І тільки одне мене втішає – я бачила його майбутнє. Лишилось дочекатися того, що визначено долею. Але я навіть не здогадувалася, що може трапитися між теперішнім і майбутнім?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Непокірний трофей» Олени Гуйди, Оксани Северної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Непокірний трофей» Олени Гуйди, Оксани Северної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *