«Неприродні випадки» Річард Шепард

«Неприродні випадки» Річард Шепард

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
402 переглядів
402 переглядів

Про книгу «Неприродні випадки» Річарда Шепарда

Що таке розтин? Процес, необхідний для проведення досліджень над тілом чи можливість доторкнутись до людських секретів? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Неприродні випадки» Річарда Шепарда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Відомий письменник завжди знаходить цікаві та досить незвичайні теми для створення своїх видань. Автор залишився вірним собі, і цього разу розповість про справжні причині смерті ряду відомих людей. На сторінках книги «Неприродні випадки» ви дізнаєтесь, від чого насправді померла молода принцеса Діана, що відбувалося під час жорстокої Гангерфордскьої бійні. Письменник розкаже, з якими труднощами прийшлось зіштовхнутись експертам, задіяним під час ідентифікації тіл жертв теракту 11 вересня в Нью-Йорку.

Автор приводить багато прикладів з власної практики. Більшу частину свого життя він віддав роботі  в органах судової медекспертизи. Письменник досліджував тіла найвідоміших людей. Багато з них насправді померли через досить дивні причини, котрі свого часу вразили не тільки автора, але й його досвідчених колег.

Чиї тіла потрапляти на стіл автора видання? В яких країнах доводилось працювати письменнику за його багаторічну практику в судових органах? Відповіді дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Неприродні випадки» Річарда Шепарда українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неприродні випадки» Річарда Шепарда

Одна відповідь до “Неприродні випадки”

  1. Віктор Віктор сказав:

    Доброго дня,
    Як можна завантажити книгу «Неприродні випадки» Річарда Шепарда?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *