«Несамовиті почуття» Ксана Рейлі

«Несамовиті почуття» Ксана Рейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
184 переглядів
184 переглядів

Короткий зміст книги «Несамовиті почуття» Ксани Рейлі (анотація)

Здавалося, що моє життя налагодилося: багатий наречений, улюблена робота та надія на щасливе майбутнє. Усі плани полетіли шкереберть, коли повернувся той, хто колись розбив моє серце. Я думала, що встигла забути його, але варто було нам зустрітися, як почуття спалахнули з новою силою. Він хоче виправити свої помилки, але я не готова пробачити йому. До того ж у мене скоро весілля з тим, хто допоміг мені знову повірити в кохання. Тільки виявилося, що мій наречений довгий час обманював мене, приховуючи жахливу таємницю минулого. На мене чекає складний вибір: дати другий шанс тому, хто не заслуговує цього, чи пробачити іншому його ж брехню…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Несамовиті почуття» Ксани Рейлі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Несамовиті почуття» Ксани Рейлі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Несамовиті почуття» Ксани Рейлі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Несамовиті почуття» Ксани Рейлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *