«Несказанне лишилось несказанним…» Олена Гешко

«Несказанне лишилось несказанним…» Олена Гешко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
493 переглядів
493 переглядів

Про книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко

Книга «Несказанне лишилось несказанним…» – збірка проникливих оповідань про кожного з нас. Олена Гешко описала наше сучасне життя, щедро доповнивши свої нариси відвертими емоціями.

За словами автора, в її розповідях кожен впізнає себе чи своє оточення, зможе зосередитись на головному – вмінні бачити даровані нам принади життя та чарівність серед буденності. Читати ці драматичні твори буде цікаво всім, хто хоче зануритися у пронизливу реалістичність на книжкових сторінках і відчути себе одним з головних персонажів.

Червоною ниткою крізь книгу «Несказанне лишилось несказанним…» проходить тема кохання. Це почуття дарує біль і радість, сили й розчарування, підводить до небес і опускає до прірви. Чи можна повернутися до давно забутих почуттів, які свого часу були жорстоко вирвані із серця? Якщо ви вирішите скачати цю збірку, ви обов’язково знайдете відповідь на це питання, прямуючи до життєвої мудрості разом з головними героями.

Недаремно Олена Гешко для своєї ліричної книги дібрала таку афористичну назву. Практично на кожній сторінці можна побачити крилаті вислови, в яких авторка закарбувала красу життя та його загадковість. Мова, якою написана збірка «Несказанне лишилось несказанним…», заворожує своєю співучістю й лагідністю, а головні герої сходять зі сторінок оповідань та перетворюються у наших співрозмовників – друзів, коханих, родичів, знайомих…

У всіх творах цієї збірки присутня і динаміка, і гострота сюжету, проте найбільше в них відчувається філософська глибина, що підштовхує до переосмислення свого буття. Виявляється, навіть у буденних справах та у своєму звичному оточенні можна побачити щось надзвичайне, таємниче та доволі цікаве.

Сплетіння людських доль – ще одна загадка, яку ніхто не може розгадати до кінця. Лише блукаючи лабіринтами життя, прислухаючись до свого серця та уважно придивляючись до всіх, кого нам підкидає доля, можна зробити мудрі висновки та обрати правильну стежку.

Скачати безкоштово книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *