«Несказанне лишилось несказанним…» Олена Гешко

«Несказанне лишилось несказанним…» Олена Гешко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
988 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко (анотація)

Книга «Несказанне лишилось несказанним…» – збірка проникливих оповідань про кожного з нас. Олена Гешко описала наше сучасне життя, щедро доповнивши свої нариси відвертими емоціями.

За словами автора, в її розповідях кожен впізнає себе чи своє оточення, зможе зосередитись на головному – вмінні бачити даровані нам принади життя та чарівність серед буденності. Читати ці драматичні твори буде цікаво всім, хто хоче зануритися у пронизливу реалістичність на книжкових сторінках і відчути себе одним з головних персонажів.

Червоною ниткою крізь книгу «Несказанне лишилось несказанним…» проходить тема кохання. Це почуття дарує біль і радість, сили й розчарування, підводить до небес і опускає до прірви. Чи можна повернутися до давно забутих почуттів, які свого часу були жорстоко вирвані із серця? Якщо ви вирішите скачати цю збірку, ви обов’язково знайдете відповідь на це питання, прямуючи до життєвої мудрості разом з головними героями.

Недаремно Олена Гешко для своєї ліричної книги дібрала таку афористичну назву. Практично на кожній сторінці можна побачити крилаті вислови, в яких авторка закарбувала красу життя та його загадковість. Мова, якою написана збірка «Несказанне лишилось несказанним…», заворожує своєю співучістю й лагідністю, а головні герої сходять зі сторінок оповідань та перетворюються у наших співрозмовників – друзів, коханих, родичів, знайомих…

У всіх творах цієї збірки присутня і динаміка, і гострота сюжету, проте найбільше в них відчувається філософська глибина, що підштовхує до переосмислення свого буття. Виявляється, навіть у буденних справах та у своєму звичному оточенні можна побачити щось надзвичайне, таємниче та доволі цікаве.

Сплетіння людських доль – ще одна загадка, яку ніхто не може розгадати до кінця. Лише блукаючи лабіринтами життя, прислухаючись до свого серця та уважно придивляючись до всіх, кого нам підкидає доля, можна зробити мудрі висновки та обрати правильну стежку.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Несказанне лишилось несказанним…» Олени Гешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *