«Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрій Голік

«Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрій Голік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
792 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка (анотація)

Ця книга про менеджерів екстра-класу, які ніколи не прагнули потрапити на держслужбу, але з примхи долі стали управлінцями і змусили систему давати фізично відчутний результат.

Ця книга про кілька тисяч втілених проектів і про те, як ми це зробили.

Ця книга про кожного з більш ніж декількох тисяч людей, завдяки яким усе стало можливим.

Це книга про те і про тих, у кого вийшло. Ця книга про людей, яким не все одно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління» Юрія Голіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *