«Нескорена імператриця» Аманді Хоуп

«Нескорена імператриця» Аманді Хоуп

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
74 переглядів
74 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нескорена імператриця» Аманді Хоуп (анотація)

Вона усвідомила,що людина яку беззавітно любила, насправді використав її любов для досягнення влади, лише в останню мить життя. Він убив усіх її рідних, а тепер і за нею прийшов.

Але доля дарувала їй новий шанс наново прожити своє життя. Зберегти свою сім’ю та помститися за вбивство.

І ось Ліннея знову юна, але душа її холодна, перед нею стоїть її колишній, поки ще третій принц, який намагається захопити владу. Починається велика гра умів, холоднокровності та нервів.

Тільки виявляється змінюючи події ти змінюєш життя навколо і пружина буття стискається швидше, а на шахівниці з`являються невраховані фігури.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Нескорена імператриця» Аманді Хоуп українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нескорена імператриця» Аманді Хоуп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *