«Несподівана радість самотності» Кетрін Грей

«Несподівана радість самотності» Кетрін Грей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
179 переглядів
179 переглядів

Про книгу «Несподівана радість самотності» Кетрін Грей

Ви досі самотній або самотня, і це почуття виснажує вас, наводячи на думку, що ви не такий, як всі, а ваше життя жалюгідне у порівнянні з тими, у кого є «справжня» родина? Тоді вам просто обов’язково треба скачати книгу «Несподівана радість самотності» Кетрін Грей, яку можна отримати безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у текстовому форматі fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), і яка поверне вас до повноцінного життя, наділивши його незнаним до цього моменту сенсом.

Ні, це зовсім не психологічний аутотренінг і не звинувачення сімейних пар в «примітивності», які начебто більш нещасні, але не розуміють цього чи приховують своє нещастя. Саме навпаки – якщо читати онлайн книгу «Несподівана радість самотності» Кетрін Грей у перекладі українською мовою, мимоволі починаєш розуміти, що в цьому світі достатньо місця для всіх без винятку – і для тих, хто в парі, і для таких самодостатніх, як ви.

Автор доносить до читача думку: бути самотнім – це цілковито нормальний стан. Такий же нормальний і гармонічний, як і бути в парі. Більш того, стає зрозумілим, що і у самотності дуже багато радощів, яких ми не звикли помічати, свідомо обираючи страждання та жаль до самого себе.

Отже, досить сумувати – життя прекрасне. А от у чому секрет того «самотнього щастя», ви зможете з’ясувати, якщо прочитаєте цей універсальний посібник для всіх і кожного.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Несподівана радість самотності» Кетрін Грей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *