«Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей

«Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1264 переглядів
1264 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей (анотація)

Алкогольна залежність – це те, що змушує людину вірити у те, чого насправді немає. Часто п’ють, щоб бути душею компанії, або щоб вгамувати душевний біль, уникнути реальності. Але трапляється так, що під тиском громадськості людина починає втрачати себе. Книга «Несподівана радість тверезості» Кетрін Ґрей розповідає історію самої авторки, яка й потрапила до мережі алкогольної залежності.

Часто можна почути, що без алкоголю життя нудне та нецікаве. А якщо тебе в цьому намагаються переконати близькі люди чи друзі, важко не піддатися такому тиску. Ось і авторка потрапила в цю неприємність, про яку вона і вирішила написати книгу.

Письменниця розповідає про те, як вона почала пити, через що, що цьому сприяло. Але також з книги можна дізнатися і про те, чому вона вирішила змінити своє життя та кинути шкідливу звичку. І, як виявилося, без алкоголю життя не таке вже й нудне. Можна легко знайти добрих друзів, спільні з ними інтереси, і проводити щодня так, що буде що згадати.

Ця книга допоможе тим, хто, можливо, не має алкогольної залежності, але перебуває на межі. Це невигадана історія, яка могла закінчитися трагічні, але людина змогла взяти себе в руки і спробувати заново. Такий шанс має кожен.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *