«Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януш Буґайський

«Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януш Буґайський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2717 переглядів
2717 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януша Буґайського (анотація)

Відколи було завершено попередню чернетку цієї книги в січні 2022 року, Крємль спробував добитися кількох цілей шляхом повномасштабного вторгнення в Україну. Він мав намір замінити уряд у Києві промосковським режимом, досягти довічного міжнародного нейтралітету України та продемонструвати військову доблесть Росії, щоби зупинити будь-яке подальше розширення НАТО.

Але Крємль лише зазнав поразки. Ця книга про те, як можна розвивати деволюцію Російської Федерації та сприяти деколонізації поневолених імперією народів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януша Буґайського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януша Буґайського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *