«Нестерпний бос» Надія Борзакова

«Нестерпний бос» Надія Борзакова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
867 переглядів
867 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Нестерпний бос» Надії Борзакової (анотація)

– Який шикарний чоловік наш новий бос! – заторохтіла мені на вухо Свєта, – От знала я, що не всі багаті бізнесмени старі та товсті. Ех, навіть шкода, що я заміжня, Альонко…

– А ти не шкодуй, Свєто. Тарновський уже років шість як одружений. І він ніколи б не одружився з жінкою не свого рівня достатку, так що…

– Звідки ти це все знаєш?

– Ми з ним зустрічалися в юності.

– Оце так! Оце збіги! І що ти тепер? Далі працюватимеш чи…

– Так, звичайно, – посміхнулася я. – Шість років минуло, Свєто. Все давно у минулому.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Нестерпний бос» Надії Борзакової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Нестерпний бос» Надії Борзакової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Нестерпний бос» Надії Борзакової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Нестерпний бос» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *